Szczeciński serwis informacyjny

Garść informacji na wynos

Aktualności


2012-04-11 00:00:00

Płoty - IX "CROSS MOKASYNA"


 

W środę 6 kwietnia tradycyjnie już na terenach przyległych do Nowego Zamku w Płotach odbył się już IX „CROSS MOKASYNA” stanowiący Mistrzostwa Powiatu Szczecińskiego w biegach przełajowych Grand Prix Powiatu Szczecińskiego.

 

Głównym celem imprezy pomyślanej jako popularyzacja biegania w terenie jako najdostępniejszej formy ruchu i rozbudzanie zainteresowań sportowych wśród dzieci i młodzieży ma też zadanie wyłonienia w kat. kl. V-VI i gimnazjum, reprezentantów Powiatu na Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Wojewódzką Gimnazjadę. „Cross Mokasyna” to impreza która na trwałe wrosła w kalendarz masowych imprez sportowych stanowi doskonałą promocję Gminy Płoty i Powiatu Szczecińskiego. W imprezie organizowanej przez Urząd Miejski w Płotach, Starostwo Powiatowe w Szczecinie, Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie, Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS w Szczecinie, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Szkołę Podstawową nr 2 w Płotach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Płotach i Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Mokasyn” Płoty” wzięło udział ponad 500 uczestników z terenu Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Rywalizacja toczy się na różnych dystansach z podziałem na grupy wiekowe. Pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali wiceburmistrzowie Płotów Sławomir Nowak i Trzebiatowa Bogusław Barański oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Płotach Dorota Tarczyńska.

 

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

 

 

CHŁOPCY KLASY 3-4

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Dzięgielewski Kamil

2000

SP 3 Szczecin

2

Wieczorek Zygmunt

2000

SP 4 Szczecin/Mokasyn

3

Szymański Norbert

2000

SP 4 Szczecin/Mokasyn

4

Nowacki Bartłomiej

2000

SP Karnice

5

Grzybowski Kacper

2000

SP 4 Szczecin

 

 

 

 

 

 

 

DZIEWCZĘTA KLASY 5-6

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Sadowska Milena

1999

UKS Arbod Dobra

2

Ratajczyk Roksana

1999

SP 2 Płoty/Mokasyn

3

Bartosik Kinga

1998

UKS Arbod Dobra

4

Suchodolska Dominika

1998

SP 2 Płoty/Mokasyn

5

Bialik Joanna

1998

SP 2 Płoty/Mokasyn

 

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY KLASY 5-6

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Grabowiecki Marcin

1998

SP 4 Szczecin

2

Śmigielski Wojciech

1998

ZSP Karnice

3

Śmigielski Bartosz

1998

ZSP Karnice

4

Dziedzic Konrad

1998

SP 2 Płoty

5

Turek Krzysztof

1999

SP Trzygłów

 

 

 

 

 

 

 

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA - 1200m

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Szymanek Dagmara

1996

UKS Arbod Dobra

2

Stefańska Małgorzata

1997

UKS Arbod Dobra

3

Pawłowska Barbara

1995

Gim.1 Płoty

4

Stanisławek Monika

1996

Gim.1 Płoty

5

Karcz Liwia

1997

Gim.1 Płoty /Mokasyn

 

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA - 2000m

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Kecler Katarzyna

1995

Gim.1 Płoty/Mokasyn

2

Florczyk Patrycja

1997

UKS Arbod Dobra

3

Kulińska Hanna

1995

Gim.1 Płoty/Mokasyn

 

GIMNAZJUM CHŁOPCY - 1500m

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Gierczyk Patryk

1996

Gim. 2 Szczecin

2

Jędrzejczak Jakub

1996

Gim. Goleniów

3

Zieliński Paweł

1995

Gim. Goleniów

4

Sykucki Krzysztof

1996

Gim. 2 Szczecin

5

Rzepecki Ryszard

1997

UKS Arbod Dobra

 

 

 

 

 

 

GIMNAZJUM CHŁOPCY - 2500m

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Kuligowski Przemysław

1995

Gim. Trzebiatow/MLUKS

2

Klepczyński Kamil

1995

Gim. Karnice

3

Karczewski Karol

1997

Gim. Karnice

4

Bagiński Rafał

1994

Gim. Trzebiatów

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - DZIEWCZĘTA

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Wysocka Żaneta

1994

LO Szczecin/Mokasyn

2

Gunerska Marta

1993

LO Szczecin

3

Zamora Aleksandra

1994

LO Szczecin/Mokasyn

4

Szulc Elżbieta

1994

ZSP Szczecin

5

Zalejska Martyna

1994

ZSP Szczecin

 

 

 

 

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - CHŁOPCY

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Barański Przemysław

1993

ZSP Trzebiatów/MLUKS

2

Kolarczyk Roman

1994

Gim Goleniów

3

Kozioł Tomasz

1993

LKS Spartakus Pyrzyce

4

Rzeszut Grzegorz

1994

ZSP Szczecin

5

Bogdaniec Adrian

1990

ZSP Szczecin

 

 

 

 

 

 

BIEG OTWARTY KOBIET

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Wojciechowska Justyna

1994

LKS Spartakus Pyrzyce

2

Król Katarzyna

1993

LKS Spartakus Pyrzyce

3

Ignaś Joanna

1994

LKS Spartakus Pyrzyce

 

BIEG OTWARTY MĘŻCZYZN

miejsce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła/klub

1

Piwowarczyk Wojciech

1994

LKS Spartakus Pyrzyce

2

Uldynowicz Łukasz

1983

Mokasyn Płoty

3

Balonis Maciej

 

Mokasyn Płoty

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć w galerii.

Strona główna - Aktualności - Redakcja - Kontakt